» » До уваги батьків!

До уваги батьків!

Категорія: Головна / Навчання

«Прийом в школу»

З 1 лютого 2015 року НВК № 2 "Школа-Ліцей" проводить набір учнів у перший клас.
    Кожен учень зможе розвиватися не лише інтелектуально, а й підтримувати своє фізичне та психологічне здоров’я, оскільки на базі закладу навчання здійснюється на основі здоров’язбережувальних технологій, які пов’язані з використанням медичних, соціально-адаптованих, екологічних здоров’язберігаючих технологій та технологій забезпечення безпеки життєдіяльності.

Перевагами нашого навчального закладу є:
Кваліфіковані педагоги, які у своїй роботі враховують індивідуальні особливості кожної дитини.
Вивчення англійської мови починаючи з молодших класів.
Наявність спеціалізованих класів з кількома іноземними мовами.
Профільне навчання з 5-го класу (поглиблене вивчення іноземної мови, математики, фізики, історії).
Навчання здійснюється за такими напрямками: фізико-математичний; філологічний; історико-правовий.
Вивчення спецкурсів в старших класах ,що сприяє самовизначенню та допрофесійній підготовці учнів: економіка, правознавство, філософія, технічна англійська, німецька та французька мови.
Після уроків працюють гуртки образотворчого мистецтва, художньої вишивки, вокалу, бального та сучасного танцю. На базі школи діє дитячий гурток народного танцю "Полісяночка". Спортивні секції: скелелазіння, футболу, волейболу, спортивного танцю.
Для учнів молодших класів діє група продовженого дня.
З учнями, які мають вади мовлення працює досвідчений педагог.
Школа підтримує тісні зв'язки з Національним Технічним Університетом України "КПІ", Національним інститутом технології та дизайну, а також з вищими учбовими закладами Рівненської області.

Критерієм зарахування учнів до нашого навчального закладу є психофізіологічна готовність до школи та потреба сім'ї у духовному становленні особистості, гармонійному розвитку дитини.

Перелік необхідних документів:
Заява батьків.
Копія свідоцтва про народження дитини.
Фото дитини 3*4 (2 шт.)
Медичний зошит.