НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Тиждень безпеки дитини та об’єктового тренування

Тиждень безпеки дитини та об’єктового тренування

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологія з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.
З метою навчити дітей долати свої страхи, свідомо діяти та реагувати в ситуаціях підвищеного ризику, згідно Плану основних заходів цивільного захисту Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» на 2019 рік з 15 квітня по 19 квітня у закладі проходив Тиждень безпеки дитини та об’єктового тренування.
У рамках Тижня було проведено найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді;  розвиток  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховання  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника.
Зокрема було проведено: виставку методичної та науково-популярної літератури «Безпека понад усе»; конкурси малюнків «Безпека і ми»; тематичні виховні години де діти обговорювали правила  поведінки у НС; всі учні закладу переглянули кінофільми «Дії за сигналом «Увага всім» та «Підозрілий предмет. Четвертокласники  відвідали кімнату пожежної безпеки у Рівненському краєзнавчому музеї, де засвоювали ази безпечної поведінки з вогнем. Для учнів 8-х класів були проведені навчальні заняття з безпеки життя у ДПРЧ-1, де учні не лише отримали теоретичні навички, але мали можливість приміряти на себе костюм рятувальника, сісти за кермо пожежної машини. Першокласники знайомились із засобами індивідуального захисту та  правилами безпечної поведінки у НС, які презентували учні 10-х класів. У рамках тижня безпеки 18 квітня у закладі освіти пройшов День ЦЗ та об’єктового тренування, у який провели лінійку, уроки за програмою ЦЗ, відпрацювання дій учнів та постійного складу закладу, відповідно до варіантів можливої обстановки на території освітнього закладу у разі виникнення НС.
Безпека понад усе!

Людмила Юрчук, ЗДВР