» » «Школа сприяння сталому розвитку»
  • Переглядів: 1 154

«Школа сприяння сталому розвитку»

Категорія: Головна / Проекти

«Ми підтвердили звання»

НВК №2 "Школа-Ліцей" – одна із шкіл України, що підтвердила звання «Школа сприяння сталому розвитку».

Добре там живеться, де гуртом сіється і жнеться.
Народна творчість

Життєвий досвід і здоровий глузд підказують, що змінити невеликий шматок світу навколо себе на краще під силу одній людині. Задумайтесь, яким стане світ, якщо це зробить кожний…
Ось уже понад три роки в НВК №2 «Школа-Ліцей» бере участь в Міжнародному проекті «Освіта для сталого розвитку в дії» що реалізується благодійною організацією «Вчителі за демократію і партнерство» (Україна), та «Глобальний план дій», (Швеція) за підтримки Агенції з питань розвитку співпраці SIDA (Міністерство закордонних справ Швеції).

Віднині вчительський та учнівський колективи закладу готові надавати практичні поради для тих, хто прагне раціонально вести своє домогосподарство, заощаджувати домашній бюджет, розумно використовувати ресурси планети й сприяти сталому розвитку своєї громади, країни та людства в цілому.
За яскраві результати роботи НВК №2 «Школа-Ліцей» ввійшла у склад переможців проекту, з більше як дев’ятисот шкіл України, єдина на Рівненщині та отримала нагороди,  а також звання "Школа сприяння сталому розвитку” на фінальній Всеукраїнській конференції за проектом «Освіта для сталого розвитку в дії»
Проект завершено, а готовність його учасників діяти в напрямках сталого розвитку зростає.
На фото координатор та організатор проекту у НВК №2 Нагорна Олена та заступник директора з виховної роботи Юрчук Людмила на врученні нагород у Києві.

Читайте про нас в газеті "Сталий розвиток" від 23 листопада 2015 року.
(переглянути частину газета "Сталий розвиток")