» » Семінар-тренінг

Семінар-тренінг

Категорія: Головна / Проекти

«Освіта для сталого розвитку в дії»

Добре там живеться, де гуртом сіється і жнеться.
Народна творчість

Життєвий досвід і здоровий глузд підказують, що змінити невеликий шматок світу навколо себе на краще під силу одній людині. Задумайтесь, яким стане світ, якщо це зробить кожний…

Отже, щоб покращити наше життя і здоров’я, зберегти ресурси довкілля для себе і своїх дітей, для наступних поколінь, кожній свідомій людині потрібно щось змінити, потрібно спробувати. Саме такі слова спонукали задуматись і розпочати свою роботу вчительському та учнівському колективам НВК №2 «Школа-Ліцей».

Уже понад два роки в Рівненському НВК №2  реалізується міжнародний проект «Освіта для сталого розвитку в дії».
14-15 листопада 2014 року учителі школи стали учасниками україно-шведської навчальної програми-тренінгу  «Стале домогосподарство».
Учителі спільно з тренерами з Києва та Тернополя засвоювали тематичні розділи програми , проводили аудит, у такий спосіб відстежували зміни у повсякденному житті.
Усі учасники тренінгу отримали посібники «Порадник екокоманди. Дружні рецепти для життя», а також сертифікати, які дають можливість створювати власні екокоманди.

Віднині учителі закладу готові надавати практичні поради для тих, хто прагне раціонально вести своє домогосподарство, заощаджувати домашній бюджет, розумно використовувати ресурси планети й сприяти сталому розвитку своєї громади, країни та людства в цілому.