» » Молодіжний проект «MORE ACTIVE MORE HEALTHY»
Інформація про статтю
  • Переглядів: 1 231

Молодіжний проект «MORE ACTIVE MORE HEALTHY»

Категорія: Головна / Проекти


«MORE AKTIVE MORE HEALTHY»

Цікавою та захоплюючою була подорож 16 учнів Рівненського навчально-виховного комплексу № 2 «Школа-Ліцей» з керівниками Нагорною Оленою та Деменчук Оксаною до однієї з європейських країн – Польщі. Найкращі педагоги школи втілюють  ідеї європейського громадянства в закладі та скеровують до співпраці своїх вихованців. Отож, саме така результативна робота спонукала  до участі у  молодіжному проекті «MORE ACTIVE MORE HEALTHY», яке зініційоване товариством «Dobre rece» за підтримки Міністерства народної освіти Польщі.
Однією з головних цілей проекту є  сприяння соціальної активності – рухатись як європейські громадяни з почуттям європейської ідентичності. Проект дав можливість молодим людям визначити спільні цінності , не зважаючи на відмінності у менталітеті,  звичаях, обрядах, культурному середовищі обох країн. Неформальне спілкування сприяло до творчості, рішучості, сміливості в діях і готовності приймати креативні рішення.
Надовго  ще запам’ятається  учасникам  спілкування з учнями Польщі. Адже було цікаво обмінюватися знаннями про традиції, дізнаватися про проблеми та успіхи  польських дітей, розповідати їм про Україну, про наші пісні, мову, танці, звичаї, обряди. Спілкування відбувалось  англійською мовою, що дало можливість удосконалювати  учням  практичні навички. Незабутніми залишаться також спогади про  маленьке містечко, в якому проживали учасники, тому що воно заворожило прекрасною природою, свіжістю гірського повітря.
 Всі переконалися, що інтеграція учасників, неформальна освіта – це можливість спостерігати за сучасними молодими людьми, як з дня в день їх крила розкриваються для творчості, креативності. На проекті навіть  найсором’язливіший, невпевнений у своїх силах, зумів розкритися, вирізнитися серед  інших і презентувати неординарність та багатогранність особистості. 
Вітаємо наших учасників проекту!!! Бажаємо творчого злету!!!!

Враження:
бесплатно модули и шаблоны для dle
Ви не зареєстрованні.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноті або авторизуватися на сайті.