» » Переможці ОЛІМПІАД (2016-2017)
Інформація про статтю
  • Переглядів: 896

Переможці ОЛІМПІАД (2016-2017)

Категорія: Навчання


«Наш ОЛІМП»

Щиро вітаємо призерів учнівських олімпіад 2016 року!
Ви показали найкращий результат, дякуємо вам за вашу наполегливу працю і терпіння. 
Ми пишаємось вами! Бажаємо творчих успіхів, натхнення і подальших перемог!!!


Німецька мова
Маслій Олександр - 8-А клас - ІІ місце (вчитель Макарець Олена)
Господинько Михайло - 9-А клас - ІІ місце (вчитель Макарець Олена)
Щербата Ольга - 10-А клас - ІІІ місце (вчитель Макарець Олена)

Біологія
Дем'янюк Ольгу - 11-А клас - І місце (вчитель Бебко Ірина)
Барановську Анастасію - 10-Б клас - І місце (вчитель Целюк Галина)
Свинарський Ігор - 9-В клас - ІІІ місце (вчитель Целюк Галина
)
Бережнюк Анастасія - 8-А клас - ІІ місце (вчитель Бакун Інна)

Хімія
Крайлюк Олеся - 7-В клас - ІІ місце (вчитель Деменко Алла)
Філонов Данило - 9-В клас - ІІ місце (вчитель Деменко Алла)

Англійська мова
Безпалько Юлія - 8-А клас - ІІ місце (вчитель Шпарук Тетяна)
Господинька Михайла - 9-А клас - ІІ місце (вчитель Оверкіна Валентина)
Троян Христина - 10-А клас - ІІ місце (вчитель Шпарук Тетяна)
Дем'янюк Ольга - 11-А клас - ІІ місце (вчитель Шпарук Тетяна)

Історія
Свинарського Ігоря - 9-В клас - ІІ місце (вчитель Олійник Людмила)
Бережнюк Анастасія - 8-А клас - ІІ місце (вчитель Киричук Юлія)
Бодейко Валерію - 11-Н клас - ІІІ місце (вчитель Киричук Юлія)

Інформаційні технології
Пантюха Олександра - 10-Б клас - ІІІ місце (вчитель Парфенюк Микола)
Дудара Максима - 11-Н клас - ІІ місце (вчитель Парфенюк Микола)
Гашинський Роман - 8-А клас - І місце (вчитель Парфенюк Микола)

Математика
Місюру Олександра - 7-В клас - ІІ місце (вчитель Смик Ігор)
Гашинського Романа - 8-А клас - ІІ місце (вчитель Лавренчук Ірина)
Філонова Данила - 9-В клас - І місце (вчитель Мельник Надія)
Барановську Анастасію - 10-Б клас - ІІ місце (вчитель Смик Ігор)

Фізика
Філонова Данила - 9-В клас - ІІІ місце (вчитель Кротюк Ігор)
Барановську Анастасію - 10-Б клас - ІІІ місце (вчитель Смик Ігор)
 
Географія
Майстренко Катерина - 9-А клас - ІІІ місце (вчитель Юрчук Людмила)
Мендусь Катерина - 10-А клас - ІІІ місце (вчитель Захарова Алла)

Список переможців

ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 

Прізвище, ім’я учня

Місце

Клас

Учитель

1.

Стрижеус Вікторія

ІІІ

7-А

Тамара Ярош

2.

Безпалько Юлія

ІІІ

8-А

Ольга Янчевська

 

Список переможців

загальноміського огляду-конкурсу на краще декламування поезії

англійською мовою 

Прізвище, ім’я учня

Місце

Клас

Учитель

1.

Музика Олександра

ІІІ

4

Ірина Янчик

2.

Ніколаєва Діана

ІІІ

4

Ірина Янчик

3.

Мумінова Сайде-Ені

ІІІ

6-А

Оксана Луцюк

4.

Сауш Поліна

ІІІ

6-А

Оксана Луцюк

 

Список переможців

загальноміського конкурсу знавців англійської мови

"Smart Kids” 

Прізвище, ім’я учня

Місце

Клас

Учитель

1.

Завада Аліна

ІІ

7-А

Валентина Оверкіна

2.

Стрижеус Вікторія

ІІ

7-А

Оксана Луцюк

3.

Москалик Таміла

ІІ

7-А

Наталія Конончук


бесплатно модули и шаблоны для dle
Ви не зареєстрованні.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноті або авторизуватися на сайті.