» » Переможці ОЛІМПІАД
Інформація про статтю
  • Переглядів: 1 240

Переможці ОЛІМПІАД

Категорія: Головна / Навчання


«Наш ОЛІМП»

Щиро вітаємо призерів учнівських олімпіад 2015 року!
Ви показали найкращий результат, дякуємо вам за вашу наполегливу працю і терпіння. 
Ми пишаємось вами! Бажаємо творчих успіхів, натхнення і подальших перемог!!!


Українська мова та література
Романюк Юлію - 4 клас - ІІ місце (вчитель Демчук Наталія)
Господинчик Уляну - 3 клас - ІІІ місце (вчитель Литвинович Інна)

Німецька мова
Господинька Михайла - 8 клас - ІІ місце (вчитель Макарець Олена)
Щербату Ольгу - 9 клас - ІІ місце (вчитель Макарець Олена)
Студенну Людмилу - 11 клас - І місце (вчитель Макарець Олена)

Біологія
Дем'янюк Ольгу - 10 клас - І місце (вчитель Бебко Ірина)
Барановську Анастасію - 9 клас - ІІ місце (вчитель Целюк Галина)
Майстренко Катерину - 8 клас - ІІІ місце (вчитель Бакун Інна)

Хімія
Тарасюка Романа - 11 клас - ІІІ місце (вчитель Деменко Алла)
Барановську Анастасію - 9 клас - ІІІ місце (вчитель Деменко Алла)
Філонова Данила - 8 клас - ІІ місце (вчитель Деменко Алла)
Гашинського Романа - 7 клас - ІІ місце (вчитель Деменко Алла)

Українська мова та література
Дячук Марину - 11 клас - ІІ місце (вчитель Пивоварчук Ніна)
Троян Христину - 9 клас - ІІІ місце (вчитель Верейко Лариса, Пивоварчук Ніна)
Майстренко Катерину - 8 клас - ІІІ місце (вчитель Верейко Лариса)
Безпалько Юлію - 7 клас - ІІ місце (вчитель Янчевська Ольга)

Англійська мова
Троян Христину - 9 клас - ІІІ місце (вчитель Шпарук Тетяна)
Дем'янюк Ольгу - 10 клас - ІІІ місце (вчитель Шпарук Тетяна)
Господинька Михайла - 8 клас - ІІІ місце (вчитель Оверкіна Валентина)
Журомську Діану - 11 клас - ІІ місце (вчитель Оверкіна Валентина)

Історія
Свинарського Ігоря - 8 клас - ІІ місце (вчитель Олійник Людмила)
Колесника Олександра - 9 клас - ІІ місце (вчитель Олійник Людмила)
Бодейко Валерію - 10 клас - ІІІ місце (вчитель Киричук Юлія)
Журомську Діану - 11 клас - ІІІ місце (вчитель Курило Світлана)

Правознавство
Величко Діану - 10 клас - ІІІ місце (вчитель Киричук Юлія)

Інформаційні технології
Пантюха Олександра - 9 клас - ІІ місце (вчитель Парфенюк Микола)
Дудара Максима - 10 клас - ІІ місце (вчитель Парфенюк Микола)
Баляснікова Павла - 11 клас - ІІІ місце (вчитель Парфенюк Микола)

Математика
Місюру Олександра - 6 клас - ІІІ місце (вчитель Смик Ігор)
Гашинського Романа - 7 клас - ІІ місце (вчитель Лавренчук Ірина)
Наконечного Іллю - 7 клас - ІІ місце (вчитель Мельник Надія)
Філонова Данила - 8 клас - ІІ місце (вчитель Мельник Надія)
Барановську Анастасію - 9 клас - ІІ місце (вчитель Мельник Надія)

Фізика
Філонова Данила - 8 клас - ІІ місце (вчитель Філонов В'ячеслав)
Гашинського Романа - 7 клас - ІІІ місце (вчитель Кротюк Ігор)
Пряхіну Альбіну - 9 клас - ІІІ місце (вчитель Кротюк Ігор)
Музику Михайла - 10 клас - ІІ місце (вчитель Кротюк Ігор)

Гашинський Романматематика, фізика, хімія
Філонов Данило - математика, фізика, хімія
Господинько Михайло - німецька мова, англійська мова
Майстренко Катерина - біологія, українська мова та література
Барановська Анастасія - математика, біологія
Троян Христина - українська моваанглійська мова
Журомська Діана - історія, англійська мова
Дем'янюк Ольга - біологія, англійська мова
бесплатно модули и шаблоны для dle
Ви не зареєстрованні.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноті або авторизуватися на сайті.