НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Ми пам’ятаємо своїх героїв

Ми пам’ятаємо своїх героїв

Категорія: Головна / Учнівське самоврядування

«Поки буде залишатися бодай одна краплина моєї крові, я буду битися з ворогами свого народу. Я не можу битися з ними зброєю, але я б’юся різцем і долотом. Я, каліка, б’юся у той час, коли багато сильних і здорових людей у світі навіть не вірять, що така боротьба взагалі можлива»… Ці слова написані художником-графіком, членом Організації українських націоналістів, Української головної визвольної ради, Української повстанської армії Нілом Хасевичем.
Сьогодні, 25 листопада, учні Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» разом з міським товариством «Просвіта», заступницею начальника управління освіти Рівного Катериною Сичик та головним спеціаліст управління освіти Рівненського міськвиконкому Людмилою Грекул  відзначили 115 річницю від дня народження нашого земляка і щирого патріота Ніла Хасевича.

Просто неба біля погруддя художника-повстанця відбувся захід «Ми пам’ятаємо своїх героїв». Після чого учні поклали квіти до його погруддя.

Слава Україні!
Героям слава!