» » Обласна школа управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування

Обласна школа управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування

14 березня  у Рівненському НВК № 2 «Школа-Ліцей» відбулась обласна школа  управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування за темою: «Ініціативи учнівської молоді – шлях до розвитку демократичного суспільства».
У роботі школи  взяли участь 29 координаторів  та 33 лідери учнівського самоврядування області та  м. Рівного, заступник начальника управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації,  начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей  Ольга Ладюк, головний спеціаліст управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Ангеліна Ровкач,  головний спеціаліст управління освіти Рівненського міськвиконкому Людмила Грекул.
До присутніх із вітальним словом звернувся директор закладу Андрій Нагорний, який познайомив гостей з історією та сучасним життям школи. Ольга Ладюк, зазначила, що у підростаючого покоління треба виховувати саме дієвий, активний патріотизм бо майбутнє України залежить від них.
Далі робота семінару проходила за окремою програмою, були заслухані виступи-презентації з питань діяльності учнівського самоврядування Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей», Корецького району, Демидівської ОТГ, Рівненського району,  Дубровицького району , м. Дубно.
У практичній частині школи для лідерів учнівського самоврядування  були проведені тренінги з тем «Психологічний портрет сучасного лідера», «Соціально-педагогічні аспекти постановки та досягнення мети», координаторам  була запропонована ділова гра «Імідж лідера – складові успіху».
Всі учасники школи отримали величезний багаж нових, прогресивних ідей; діти загорілись бажанням позитивних змін та вдосконалень в шкільних колективах. Завершилась школа флешмобом «Весна починається з Шевченка».
Гарний настрій, привітна атмосфера, жарти та сміх  свідчили про те, що організатори заходу досягли поставленої мети.

Людмила Юрчук, ЗДВР