» » «За вільну Україну!!!»

«За вільну Україну!!!»

Україна та український народ не забули своїх визволителів і щороку вшановує пам’ять героїв і загиблих у боях за волю, незалежність України. 28 жовтня відзначається День визволення України від німецьких загарбників.
З метою відзначення  визволення України від фашистських окупантів, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні у Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей» 25, 26 жовтня пройшли уроки мужності, історичної пам’яті, виховні години.
На заходах вчителі розповідали про непростий для нашої країни час коли  тисячі її доньок та синів стали на захист своєї Вітчизни. Зі зброєю у руках вони захищають наше право на вільне, щасливе життя. Учні читали вірші, щоб увічнити пам’ять про загиблих воїнів війни теперішньої і минулої.
Г. Коляда, вчитель словесник  провела урок історичної пам’яті у Рівненському краєзнавчому музеї. Учні ділились враженнями від почутої розповіді екскурсовода про війну минулу і події сьогодення, висловлювали слова вдячності героям України. Слава Україні! Героям Слава!

Олена Cкороход
Голова учнівського парламенту