» » «Школа має талант»

«Школа має талант»

Талант як квітка: народжується і поступово розквітає , досягаючи довершеності. Над досягненням довершеності своїх талантів наполегливо працювали наші юні співаки та музиканти.
26 грудня відбувся другий етап шкільного конкурсу «Школа має талант». Діти представляли вражаючі танцювальні композиції, акробатичні номери та номери вокально-інструментального жанру,  різноманітні стилі, доповнені  яскравими костюмами та справжніми емоціями учасників, які справили неабияке враження на глядачів.
Учасниками конкурсу стали учні 3-11 класів. Відкрилися і нові зірочки на нашому творчому небосхилі. Для багатьох учнів школи їхні виступи були дебютними. По закінченню конкурсу всі учасники були нагороджені Дипломами.Так тримати! Кожен з вас має таланти! Хтось уже відкрив їх, а хтось ще шукає.
І хто знає, можливо саме наші учні стануть в майбутньому відомими музикантами та співаками!

учениця 9-А класу - Поліна Сауш, голова інформаційної комісії