» » Міні-міс школи – 2015

Міні-міс школи – 2015

Категорія: Головна / Конкурси / Учнівське самоврядування

«Маленькі красуні»

У Рівненському НВК № 2 «Школа-Ліцей»  нове свято! У п’ятницю, 13 березня, обирали «Міні-міс школи – 2015».
Впродовж місяця, дівчатка-учасниці старанно готувались і на фіналі нового для нашої школи конкурсу, здивували усіх присутніх! 14 учасниць, учениці 5-7 класів, боролись за звання найкрасивішої та найталановитішої дівчинки школи. Конкурсантки  демонстрували себе у трьох виходах: «Візитка картка або представлення», де вони були одягнені в національний костюм – українські народні сорочки, плаття, волосся прикрашали квітами; «Екомода» - учасниці презентували власноруч зроблені костюми з екологічно чистих матеріалів, це були і серветки, і папір, і пакети для сміття, і навіть сіно та солома. Третій вихід був найочікуванішим: дівчатка виходили у вишуканих коктейльних сукнях на церемонію нагородження.
Також, кожна учасниця демонструвала свій талант, вони співали, танцювали, декламували вірші у конкурсі «Мій коник або мій талант». Учасниці  представляли не лише власну красу, а й оригінальність, артистичність, майстерність виконання, розкутість  на сцені, свої таланти та ступінь ораторського мистецтва…
Журі оцінювало не просто красу учасниць, а ще їхній талант, креативність, вміння поводитись на сцені, неординарність.
Упродовж конкурсу усі присутні також могли вибрати свою переможницю, проголосувавши за неї, і таким чином обрати «Міс глядацьких симпатій».
Після нелегкого вибору переможниць було визначено, ними стали:

Міні-міс глядацьких симпатій 2015 – Шанько Діана, учениця 7-Г класу.

ІІ віце Міні-міс школи 2015 –  Барабаш Лілія, учениця 5-А класу.

І віце Міні-міс школи 2015 – Охмак Анастасія, учениця 6-А класу.

Міні-міс школи 2015  - Власюк Анастасія, учениця 5-Б класу.
Аліна Прохонюк, голова інформаційної комісії,
учениця 10-А класу