» » Школа має талант! Фестиваль 2019
Інформація про статтю
  • Переглядів: 218

Школа має талант! Фестиваль 2019

Категорія: Головна


7 лютого в стінах НВК №2 «Школа-Ліцей» відбувся гала-концерт «Сузір’я талантів». Усі учасники концерту пройшли відбірковий тур, де з понад 50 конкурсних номерів було відібрано 20 найкращих. Талановиті учні продемонструвати свої таланти в трьох номінаціях: «Вокал», «Хореографія», і «Довільний жанр».
Захід був проведений з метою підтримки і розвитку талановитої учнівської молоді, сприяння її творчої самореалізації, підвищення художнього і виконавського рівня учасників, подальшого розвитку художньо-естетичних смаків, виявлення обдарованих дітей.
Для участі у святі виявили бажання чимало учнів. У нашій школі навчаються справжні таланти, серед яких є майбутні поети, музиканти, актори, співаки, спортсмени, гумористи, хореографи. У залі були присутні не лише учні та вчителі школи, а й батьки наших талантів. Свято вразило усіх, виступи були цікавими, запальними і  неповторними. Учні, вчителі та батьки побували в чарівному світі творчості, в якому вічно процвітають: добро, розуміння, світло і любов.


Катерина Рогожина, педагог-організатор

 


 

бесплатно модули и шаблоны для dle
Ви не зареєстрованні.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноті або авторизуватися на сайті.