НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Мовні конкурсні випробування знавців української мови

Мовні конкурсні випробування знавців української мови

«Людина живе для творчості, і тільки в тому, що вона створила, її вартість», – ці вислови Петра Яцика  стали покликом для учасників ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови.
Цьогоріч у ювілейному конкурсі змагалися учні 3-11 класів. Випробування, які виконували школярі, були цікавими й водночас змушували критично мислити, висловлювати своє ставлення до проблеми, писати міркування й роздуми.
Членами журі визначено  лауреатів, чиї роботи не увійшли в трійку найкращих, але є достойними похвали: Софія Олексійчук, учениця 5-А класу, вчитель Тамара  Ярош; Вероніка Клікоцька, учениця 6-А класу, вчитель  Лариса Верейко; Ірина  Миронець, учениця 9-А класу, вчитель Вікторія Опанасюк.
Демонструвала знання рідної мови, літературних норм та рівень володіння лексичним і фразеологічним багатством, а також уміння висловлювати життєву та громадянську позицію у формі роздумів, есе, діалогів вихованка Наталії Бриндецької  Вікторія Москалик, учениця 8-В класу, і отримала  високий результат: диплом І ступеня.
Під час конкурсу вболівали за своїх вихованців їх учителі, адже багато вкладено в кожного учня знань, умінь, любові та віри. І хоча перемогли у конкурсі  не всі учасники, головні перемоги у дітей попереду. І ми в це щиро віримо!

Ганна Ковальчук, заступник з науково-методичної роботи