» » ІІ етап ХVІ Мiжнародного конкурсу

ІІ етап ХVІ Мiжнародного конкурсу

Категорія: Головна / Конкурси

«Знавці української мови»

Школярі початкової ланки Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» 24 листопада 2015 року щиро зустрічали учасників ІІ етапу ХVІ Мiжнародного конкурсу знавців української мови iменi Петра Яцика та гостей. Діти підготували патріотичний концерт «Ми вітаємо Вас». Ведучі-другокласники намагалися якнайкраще передати всю любов до рідної мови та свого народу. Конкурсантам та педагогам дуже сподобалися співочі таланти третьокласників, які презентували  пісні «Рідна школа» та «Україна – це ти».  Танцювальний дарунок «Перемилівські метелики» зразкового ансамблю народного танцю «Полісяночка» теж викликав чимало захоплень і похвали. Усі виступи школярів заслужили бурхливі овації глядачів – і з позитивним патріотичним зарядом енергії учасники розпочали виконання конкурсних завдань.

Гребенюк О.М., педагог-організатор