» » Рік німецької мови в НВК №2 «Школа-Ліцей»

Рік німецької мови в НВК №2 «Школа-Ліцей»

Рік німецької мови завершується,  і за весь період  відбулось чимало цікавих та яскравих подій. Учні із запалом бралися до роботи в конкурсах,  і цей час для них точно не пройшов даремно. Найперше, що хочеться зазначити - це вікторина для учнів 6-7 класів “Alles ?ber Deutsch und Deutschland”, яка була спрямована на популяризацію німецької мови серед молоді. Діти виконували досить непрості завдання, у яких виявили не лише інтелектуальні здібності, а й чудові навики роботи в команді.
У рамках українсько-німецького мовного року учні НВК№2 «Школа-Ліцей» взяли участь у конкурсі малюнків та фотоколажів на тему «Німеччина здалека і зблизька». Всі представлені роботи надзвичайно яскраві. Юні таланти майстерно продемонстрували  самобутню фантазію у фотоколажах і малюнках. Призерами міського конкурсу стали учениці 7-А класу  Шевчук Анастасія та Миронець Ірина.
Проведено в школі конкурс есе під назвою “Die Ukraine ist in Europa”. Всіх вразили незвично «дорослі» думки наших учнів.  Діти  висвітлювали такі ідеї, як патріотизм, європеїзація суспільства, шляхи подолання проблем і покращення життя в Україні. Призером міського конкурсу есе стала учениця 11-А класу Троян Христина.
Останньою, та не менш вагомою подією став конкурс презентацій на тему “Ich und Deutschland”.  Усі представлені презентації вийшли напрочуд  цікавими та змістовними. Учні відмінно впорались із завданням,  розкрили індивідуальний погляд на Німеччину.