НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Форум - "Україна зростає разом зі мною"

Форум - "Україна зростає разом зі мною"

У столиці України відбувся Всеукраїнський Форум Національної ради дітей і молоді «Україна зростає разом зі мною», що проходив у конференц-залі «Президент готелю». Приємно зазначити, що учасником Форуму стала учениця 7-а класу НВК «Школи Ліцей» №2 Юліана Попович, вона ж DJ Crystal Girl (наймолодший ді-джей України, резидент DJ FM), амбасадор проекту  #Ямаю Право Міністерства юстиції України та представниця НРДМ).
Форум розпочався із зустрічі, що залишиться в пам’яті кожного, Президентом України Володимиром Зеленським та Першою Леді України Оленою Зеленською! Важливим також є той факт, що спілкування було досить неформальною: не тільки діти, але й пан Володимир із дружиною сиділи на балабасах на одному рівні з дітьми і молоддю. Учасники форуму (школярі з усієї України) показали відео про свої досягнення, зокрема частина з них про антибулінгову кампанію. У ході зустрічі діти мали змогу почути відповіді на усі задані питання, та в свою чергу відповідали на те, що турбує Президента. 15 членів Національної ради було запрошено на переговори з Оленою Зеленською, де було обговорено проблему шкільного харчування в українських школах.
Три дні тривали зустрічі на форумі: Микола Кулеба (Уповноважений Президента прав дитини), Ірина Маланчук (Голова Фонду Lumos в Європі), Аксана Філіпішина (представник Уповноваженого з дотримання прав дитини та сімї) представники таких організацій як: Savethechildren, СОС Дитячі Містечка Україна та багато інших.
І навіть опісля відведеного часу дискусійної панелі, під час перерви, діти й молодь довго спілкувалися із заступницею Міністра освіти і науки України.
А на завершення  Форуму відбулася вечірка від Президент готелю, де ді-джеєм стала наша Юліаночка та  відіграла #NewGenerationParty подарувавши музичний настрій, драйв, емоції. Це було незабутньо!
Час, проведений на форумі, був насичений тренінгами, навчаннями, сюрпризами та подарунками. Юліана стала учасницею майстер-класу, панелі "Емоційний інтелект, як основа побудови успішного та щасливого майбутнього", спікером, якого була Яна Борт (тренер Soft Skills, бізнес-тренер, коуч, ментор),  презентацї проєкту #Helpingnothelping від Ксенії Зубрій (DI консультанта Lumos) та Кирила Невдохи (представника НРДМ).
Дуже крута була симуляційна гра про права дитини із командою СОС Дитячі містечка!!
Плідно попрацювали у напрямках діяльності Ради: розвиток інклюзії, підтримка реформи ДІ, протидія булінгу й насильству в школі, наслідком чого спланували цілі на наступний рік. Оцінив планування учасників Майкл Кронін (PhD, Головний представник Міжнародної федерації соціальних працівників при ООН в Нью-Йорку, США.) і дав суттєві поради!
Ясмінка Мілованович з команди «Save the Children Ukraine» поділилася враженнями від Форуму.

А ще неймовірні моменти - подаруночки, сюрпризи, важливі слова, та море світлин. Все те, що люблять діти і молодь!

Ми щиро радіємо за успіхи нашої вихованки Попович Юліани, переконані, що майбутнє України саме за такими дітьми. Україна зростає разом з нами!