НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » 100 років єдності України

100 років єдності України

Цьогоріч 22 січня Україна святкує знаменний ювілей – 100-річчя Соборності! Школярі Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» стали активними учасниками заходів до Дня Соборності.
З нагоди свята активісти ШУП  підготували тематичний лепбук, присвячений народному колориту, історії та важливим досягненням українців. Так п’ятикласники у цікавій формі мали  змогу  ознайомитися  з цінностями свята, дізнатися про світові досягнення українців, природні дива країни, поринути у народний фольклор та ознайомитися із символікою усіх областей.
Окрім цього,   учнівський комітет з винятковими відповідальністю та завзяттям організував флеш-моб, приурочений національному святу, «У нашім серці - Україна». Захід розпочався з виконання державного гімну і був спрямований на виховання в учнів почуття патріотизму та національної гордості, поваги до історичного минулого українського народу та розуміння необхідності його в сучасних складних умовах. Школярі намагалися привернути увагу дітей та молоді до подвигів відважних героїв, які ведуть боротьбу на сході, усвідомити сміливість, фізичну, духовну міць наших героїчних предків, нерозривну єдність людини з рідною землею.
Кожен учень виготовив квітку, яка була розміщена на карті України, що символізує єдність і неподільність кордонів нашої держави. Квіти обирали за народними традиціями, як у національному оберезі – вінку: маки, ромашки, волошки, мальви, соняшники.
На завершення святкувань старшокласники стали учасниками загальноміської акції-єднання. “Разом з власної волі з 1919 року” - під таким гаслом діти, тримаючи державні прапори утворили єдиний ланцюг, ланцюг єдності  і неподільності українських земель.

Олена Скороход, голова учнівського парламенту