» » День Соборності України

22 січня 2018 року – особлива дата, яка залишиться в пам’яті для всіх школярів Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей», не лише як День Соборності України, а як день історичної пам’яті, урок єднання та боротьби за свободу нашої держави.
У цей день шкільний парламент організував годину духовності для 5-6 класів, приурочену Дню Соборності України, «Батьківщина моя – Україна!». Захід розпочався з виконання державного гімну і був спрямований на виховання в учнів почуття патріотизму та національної гордості, поваги до історичного минулого українського народу та розуміння необхідності його в сучасних складних умовах. Школярі намагалися привернути увагу дітей та молоді до подвигів відважних героїв, які ведуть боротьбу на сході, усвідомити сміливість, фізичну, духовну міць наших героїчних предків, нерозривну єдність людини з рідною землею.
Для  молодших школярів було проведено інформаційно-просвітницький  вісник. Хоча молодша ланка школярів поки що не зовсім усвідомлює поняття «соборність», що є природнім для їх віку, однак для підростаючого покоління це є важливим виховним етапом, для становлення майбутніх громадян, їхнього розуміння хто вони і звідки.

Юлія Демчук, Голова ШУП