» » Тиждень з протидії булінгу

Тиждень з протидії булінгу

З 16 по 20 вересня 2019 року проходив Всеукраїнський Тиждень з протидії булінгу. Здобувачі освіти Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» стали активними учасниками заходів спрямованих на попередження  булінгу в освітньому середовищі, що проходили як в Україні так і в освітньому закладі.
Попович Юліана, учениця 7-А класу будучи партнером проведення Тижня протидії булінгу і амбасадором проекту «Я МАЮ ПРАВО!» була залучена до офіційного відкриття та проведення заходів у м. Києві.  #Булити не круто, під таким хештегом проходила зустріч шестикласників  з Дарією Луцюк головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової системи Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.  Дарія Юріївна розповідала дітям про особливості булінгу,  ймовірність  переростання явища в насильство і  настання кримінальної відповідальності.  П’ятикласники  мали змогу дискутувати з приводу прав і обов’язків здобувачів освіти на зустрічі з Олександром Биковим – головним спеціалістом відділу правопросвітництва та надання правової допомоги Рівненського місцевого центру з надання БВПД.  Психологічною службою закладу проведено заняття із здобувачами освіти початкової школи з елементами  тренінгу «Протидія  булінгу в дитячому середовищі». Учні ознайомилися з поняттям булінг, його видами та проявами, розвивали навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування. Завершився тиждень акцією, яку ініціював актив учнівського самоврядування #СтопБулінг, коли діти зобразивши ключові слова на руках, обличчі  виявили свій протест проти  агресивної свідомої поведінки однієї дитини (або групи) стосовно іншої.

К. Рогожина, педагог-організатор