НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » «#Булити не круто»

«#Булити не круто»

«#Булити не круто», під таким хештегом проходила зустріч шестикласників Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» 25 січня з Дарією Луцюк головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової системи Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.
Дарія Юріївна розповідала дітям про особливості булінгу,  ймовірність  переростання явища в насильство і  настання кримінальної відповідальності,  акцентувала увагу на правах і обов’язках людини, пояснювала, які є закони, чому не можна їх порушувати, які наслідки можуть настати через їх порушення.
Діти були активними учасниками бесіди. Наприкінці зустрічі учні висловили свої думки сказавши, що те, що принижує людську гідність – є зло, все, що звеличує гідність людини – добро і якими б прикрими не були знущання, є багато людей і способів вирішити цю проблему.

Людмила Юрчук, ЗДВР