Стоп булінг

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, яке  здійснюється самими дітьми одне до одного. До чого може призвести ігнорування булінгу, як його попередити та чому поліція не завжди може допомогти розповідала Анна Паламарчук, інспектор ювенальної превенції при зустрічі з семикласниками Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей», 21 листопада.  Анна Олександрівна радила учням стримувати власну агресію,  не наслідувати таку поведінку від інших,  розповідати про негаразди в класі класному керівнику, батькам, психологу, формуючи таким чином більш довірливі стосунки з друзями, однолітками. Діти активно долучались до діалогу, задавали запитання, а натомість отримали поради щодо формування безпечного освітнього простору шляхом створення позитивного мікроклімату, оволодіння навичками безпечної поведінки та толерантної міжособистісної взаємодії.

Галина Целюк, класний керівник