НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Тренінг «Антибулінг»

Тренінг «Антибулінг»

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг.
25 жовтня фахівці освітнього центру iTeen  (простір всебічного розвитку батьків та дітей), Анна Прогожук (тренер), Людмила Мельник (коуч) навчали учнів 8-х класів Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» протидіяти булінгу. Тренери в ігровій формі  виявили ставлення підлітків до проблеми, формували уміння керувати власними емоціями. На конкретних життєвих ситуаціях навчали дітей  стосункам у «трикутнику».
iTeen  - простір всебічного розвитку батьків та дітей – реальна допомога у розв’язанні проблеми булінгу!

Г. Дерчун, кл. керівник