Дюймовочка

Весна. Пора пробудження природи від зимового сну. Час відновлення, краси та розквіту. Наша шкільна родина прагнула по-особливому зустріти весняну пору року. Тому і виникла ідея провести свято «Дюймовочка».
Маленькі красуні із захопленням готувались до конкурсу. Допомагали конкурсанткам їх матусі – майстрували костюми, робили зачіски і просто підтримували своїх дітей, адже було задумано провести не просто свято краси, а шоу-програму із фантастичними костюмами, танцювальними постановками, чудовою музикою.
Конкурсна програма «Дюймовочка» складалась із 4 етапів, а саме: «Представлення», конкурс «Талантів», а також дефіле у національному одязі та фінальний вихід у вечірніх сукнях. У святі брали участь чотирнадцять учениць з 3-4 класів. Зустрічали маленьких красунь і підбадьорювали їх ведучі свята Антончук Назар та Онищук Артем, учні 6 класу. Як і ведеться, на всіх конкурсах оцінювало учасниць компетентне журі у складі директора школи Нагорного А.Я., заступника директора з навчально-виховної роботи Божок Л.І., голови шкільного учнівського парламенту Скороход Олени, та переможниці «Міс школи - 2018» - Гриневич Лілії.
Свято краси зібрало чимало гостей. У святково прибрану актову залу завітали батьки, вчителі, учні нашої школи. Усі із захопленням спостерігали за дійством, вболівали за конкурсанток. Дівчатка, які брали участь у святі, продемонстрували вміння триматись на сцені, артистичність та неабияке бажання показати себе. Гарним доповненням до свята були різноманітні хореографічні та вокальні композиції учнів. Вони достойно виступали, даруючи усім багато усмішок та гарного настрою.
Усі учасниці отримали нагороди в різних номінаціях. А також нагороджені солодкими подарунками. Переможницею конкурсу стала учниця 3-Г класу – Новосад Злата.
Щиро вітаємо наших красунь. Бажаємо нових творчих злетів. Бажаємо юним Дюймовочкам надалі залишатись такими ж чарівними, розумними, талановитими.

Приходько Іванка, учениця 9-Б
Лазутіна Дарина, учениця 9-Б