» » Успішна реалізація програми «Демократична школа»

Успішна реалізація програми «Демократична школа»

Категорія: Головна / Демократична Школа

26 – 27 червня 2018 року представники НВК №2 Школа – Ліцей міста Рівного отримали сертифікат, що засвідчує успішну реалізацію Програми «Демократична школа» 2017-2021. На конференції у Києві представники кращих шкіл України, а це 42 навчальних заклади, ділились своїми напрацюваннями, успішною реалізацією шкільних проектів з метою запровадження демократичних змін у школі.
Програма підтримки освітніх реформ в Україні, що реалізується Європейським центром ім. Вергеланда (Норвегія) у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи за підтримки МЗС Норвегії сприяє автономії навчального закладу, демократизації освітнього процесу та шкільного середовища, налагодження партнерських стосунків між педагогічним колективом, учнями, батьками й місцевою громадою.
Два роки успішної співпраці з тренерами Проекту. Спільна робота учнів та вчителів, представників громади та влади з навчальним закладом, активна позиція батьків та партнерів по Проекту змінили погляди на сучасну школу, бачення її завтрашнього дня.
Особливий вклад у роботу з реалізації Програми, своє неповторне бачення успішного шкільного життя внесли учні: Демчук Юлія -  голова учнівського парламенту, Олександр Колесник, Христина Троян, Долик Назар,  Ліля Гриневич; вчителі Микола Парфенюк, Людмила Юрчук батьки: Мирослава Декальчук,  Лариса Каразія, Валентина Стоцька та Любов Лапська. Приємно, що весь цей час з нами працювала директор методичного центру управління освіти Рівненського міськвиконкому Мирослава Жовтан. А очолювала та задавала ритм всій роботи координатор програми в нашій школі Олена Нагорна.
У ході конференції був підписаний меморандум на продовження такої цікавої Програми між МОН України та Європейським центром імені Вергеланда, що дає віру у завтрашньому такої необхідної справи.
Наш навчальний заклад розширює роботу по впровадження демократичних реформ у Школі – Ліцеї №2, шукаємо нових друзів, партнерів, небайдужих людей.