» » Вибори голови учнівського самоврядування
  • Переглядів: 1 551

Вибори голови учнівського самоврядування

Категорія: Демократична Школа / Учнівське самоврядування

Сенс учнівського самоврядування в сучасній, демократичній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі.
Участь у самоврядуванні допоможе учням сформувати у себе навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення, здійснювати їх і нести відповідальність.
17 жовтня у Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей» відбулися вибори Голови шкільного учнівського парламенту. Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень школи 7-11 класів , який має авторитет у класі та школі. Активним виборчим правом були наділені учні 5-11 класів та педагоги школи.
Свої кандидатури на посаду Голови учнівського парламенту подали шестеро учениць – Юлія Демчук (11-А клас), Юлія Осадців (10-Б клас), Уляна Драган та Іванна Гулюк (9-Б клас), Ольга Антончук (8-А клас), Дарина Кузь (7-А клас). Протягом тижня кандидати вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити шкільне життя більш демократичним, цікавим і змістовним.
Вибори пройшли дуже активно і цікаво. І хоча всі кандидати були гідні, за підсумками голосування Головою учнівського парламенту більшістю голосів було обрано ученицю 11-А класу Юлію Демчук.
Вітаємо новообраного президента з перемогою, бажаємо йому впровадити політику демократичної, нової школи, політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме демократизації та покращенню життя школи.

Людмила Юрчук - ЗДВР