НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Посвята молодих педагогів

Посвята молодих педагогів

Категорія: Головна / Навчання

Клуб «Пізнайко»

У Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей» 25 вересня 2015 року відбулися урочистості з нагоди посвяти молодих педагогів м.Рівного та відкритого засідання клубу молодих вчителів м. Рівного «Пізнайко». Молодих освітян вітали: начальник управління освіти – Харковець Василь Степанович, заступник начальника управління освіти – Сичик Катерина Іванівна, голова профспілки – Засєкіна Зіновія Ярославівна, завідувач КУ «Рівненський міський методичний кабінет» - Жовтан  Мирослава Анатоліївна.

Вихованці НВК №2 душевно приймали гостей, вразили своєю щирістю, відвертістю та гостинністю, діти висловили незрівнянні побажання, здивували акторською майстерністю, продемонстрували свої співочі (гурт «Україночки») та танцювальні (ансамбль народного танцю «Полісяночка») таланти. На відмінно зі своєю роллю упоралися ведучі – Барановська Анастасія, учениця 9-В класу, голова учнівського парламенту, та Колесник Олександр, учень 9-А класу, які зачарували глядачів декламаторськими вміннями та добре  працювали з публікою. На засіданні клубу «Пізнайко» учителі були залучені до нестандартних форм роботи, а саме: оригінальне «Знайомство»,  створювали портрети  ідеального  та негативного педагога тощо. Усі молоді спеціалісти отримали подарунки – «Заповіді вчителя» та яблуко – символічний атрибут клубу.

Гребенюк О.М., педагог-організатор