» » Світ професій – мій вибір, мій успіх

Світ професій – мій вибір, мій успіх

Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. З причини незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці, відсутності практичного досвіду професійної діяльності багато молодих людей обирають професію, яка не відповідає їх інтересам, нахилам та вподобанням.
Тому з  метою набуття  учнями адекватних знань про певний рід професійної діяльності, власні можливості  та оволодіння нею, одинадцятикласники Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» 23 жовтня стали учасниками профорієнтаційних заходів у ННІП НУВГП. Викладачі вузу знайомили дітей з особливостями закладу, правилами вступу, намагались допомогти випускникам визначитися у своїй професійній спрямованості, зробити вибір та в майбутньому відчути щастя життєвої реалізації.

Людмила Юрчук, ЗДВР