» » Безпека на дорозі

Безпека на дорозі

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пасажирів, пішоходів. Таким чином великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.
Учнівський парламент Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» впродовж Тижня безпеки дорожнього руху долучився до організації та проведення презентаційного меседжу «Я за безпеку дорожнього руху» для 5-6 класів, учнівського арт-мобу «Безпека починається зі звички» та слалому запитань і відповідей «Як я знаю правила безпечної поведінки на вулицях, пішохідних переходах й інших небезпечних ділянках дороги» для 1-4 класів. Цікавою була зустріч школярів з інспектором зв’язків з громадкістю управління  Національної поліції в Рівненській області, капралом поліції Тетяною Ятчук, присутні розширили поняття про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, виконали вправи, що розвивають увагу дітей, уміння переходити дорогу, перехрестя, правильно рухатися по тротуарах. На завершення тижня команда школи КВН-театр зобразила безпеку на наших дорогах очима школярів. Будемо уважні!

Катерина Рогожина, педагог-організатор