» » «День Гідності та Свободи – крок у Європу»

«День Гідності та Свободи – крок у Європу»

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.
Цього дня в НВК №2 «Школі-Ліцеї» відбулись виховні години, уроки мужності, уроки пам’яті.  Окремі класи стали учасниками заходів у краєзнавчому музеї. Де провідний спеціаліст Оксана Яремчук  розповідала про героїчний подвиг українського народу за свою незалежність, закликаючи дітей любити Батьківщину і цінувати кожну мить життя.  Учні читали вірші. ділились враженнями від почутої розповіді екскурсовода, висловлювали слова вдячності героям України. Слава Україні! Героям Слава!

Рогожина Катерина, педагог-організатор