» » День Гідності та Свободи – крок у Європу

День Гідності та Свободи – крок у Європу

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.
Цього дня в НВК №2 «Школі-Ліцеї» відбулись виховні години та години спілкування на тему: «Наш дух не зламати, свободу не вбити». Для 5 – 6 класів був проведений захід «Герої поряд з нами». До дійства долучився учасник АТО, батько нашої учениці – Марчук Олександр. Він привітав дітей зі святом, розповів про події на Сході України, закликав дітей любити Батьківщину і цінувати кожну мить життя. Учені 7-9 класів підготували флеш-моб «Ми змінимо світ».
Того ж дня пан Олександр дав урок мужності, відваги та патріотизму для майбутніх захисників Батьківщини - одинадцятикласників. Він познайомив учнів з видами захисту – касками та бронежилетами, провів майстер-клас з технічної характеристики автомата Калашникова, моделював різні небезпечні ситуації шляхи виходу із яких допомагали знайти всі учасники заходу.
Заходи завершені, а величний дух, живий приклад мужності – це те, що закарбувалося у душах учнів, майбутніх будівничих України.

М. Калівошко - педагог-організатор