» » Єдиний день електробезпеки

Єдиний день електробезпеки

Категорія: Головна / Акції

«Єдиний день електробезпеки»

22 травня, напередодні літніх канікул, для школярів НВК №2 «Школа-Ліцей» стартував «Єдиний день електробезпеки» під гаслом «Безпека понад усе!», щоб навчити дітей правил електробезпеки в повсякденному житті, запобігати випадкам травмування, загибелі дітей від ураження електричним струмом та надавати першу медичну допомогу.

Увесь день був насичений різноманітними заходами, такими як: тематична радіогазета; лекції, виховні години «Що за звір живе в розетці», бесіди з елементами гри «Безпечне поводження зі струмом» (1 - 4 класи); «Радимо, попереджаємо, застерігаємо!»; бесіди «Правила протипожежної безпеки у вашому домі» (5 - 7 класи), «Електричний струм.
Правила безпечного поводження» (7 - 9 класи); засідання круглого столу «Твоє життя – в твоїх руках» (10 - 11 класи); міні-диктанти «Безпека життєдіяльності дітей» (4 - 9 класи) на уроках української мови; вікторини «Як я знаю правила безпечного поводження з елекроприладами»; конкурси малюнків,стінних газет з теми «Збережемо життя та здоров’я», конкурси на кращого знавця правил безпеки життєдіяльності (1 - 7 класи); години спілкування з елементами тренінгу та рольового моделювання «Привіт! Я –електрострум!» (7 - 8 класи); творчі ігри «Уникаючи небезпеки. Правила електробезпеки» (1 - 4 класи). Учні переглянули відеоматеріали, розміщені на порталі «Освіта Ріненщини», в рубриці «Інфоцентр, оголошення, електробезпека» про безпеку поводження із електричним струмом та підготовлений інформаційний вісник у шкільній бібліотеці «Обережно! Струм!». Для юнаків старших класів провели «Гімнастичний марафон».

Також медичними працівниками закладу були проведені заняття про надання першої долікарської допомоги при ураженні електрострумом.

Усім запам’яталась цікава зустріч із представниками МНС.

Проте найяскравішим виявився виступ команди дружини юних пожежників під гаслом «Знаєш сам – навчи всіх». Учні ознайомили присутніх (у формі КВК) із правилами електробезпеки в повсякденному житті та вчили користуватися ними в різних ситуаціях.