» » Я за безпеку дорожнього руху

Я за безпеку дорожнього руху

Категорія: Головна / Дозвілля

«Безпека на дорозі»

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пасажирів, пішоходів. Таким чином великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.
Учнівський парламент Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» впродовж Тижня безпеки дорожнього руху долучився до організації та проведення презентаційного меседжу «Я за безпеку дорожнього руху» для 5-6 класів, учнівського слалому запитань і відповідей «Як я знаю правила безпечної поведінки на вулицях, пішохідних переходах й інших небезпечних ділянках дороги» для 1-4 класів. Діти уважно переглянули відео-уроки: «Історія правил дорожнього руху», «Дорога і дорожні знаки», «Пішохідний перехід», «Світлофори і перехрестя», «Велосипед».

Після перегляду школярі взяли активну участь у слаломі запитань і відповідей, демонстрували рухи регулювальника, презентували знання дорожніх знаків тощо. Усі, хто давав правильні відповіді, отримували заохочувальні призи за відмінне знання правил безпеки на дорозі – і це принесло найбільше радості маленьким пішоходам. Присутні розширили поняття про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, виконали вправи, що розвивають увагу дітей, уміння переходити дорогу, перехрестя, правильно рухатися по тротуарах. Будемо уважні!

Гребенюк О.М., педагог-організатор