» » День восьмий - 08.06.2016
Інформація про статтю
  • Переглядів: 562

День восьмий - 08.06.2016

Категорія: Головна / Табір


«Зорепад талантів – 2016»

Довгоочікуваним та інтригуючим дійством сьогоднішнього дня був конкурс творчості та таланту «Зорепад талантів – 2016». Кожен загін презентували найкращі представники. Учасники демонстрували вміння поводитися на сцені та своє амплуа під час декламаторських, пісенних, танцювальних і спортивних номерів.  Юні артисти вразили всіх глядачів своєю харизмою, майстерністю виконання, креативністю, надзвичайною силою власного таланту. У залі панувала надзвичайна енергетика вболівання, піднесений настрій та блискіт дитячих очей.
  
 Вітаємо переможців у таких номінаціях:
«Невгамовні» – за яскравий і неповторний танцювальний та декламаторський таланти;
«Веселі гноми» – за неординарний художній талант;
«Оба-на!» – за екстравагантний танцювальний талант і дикторські вміння;
«Фіксики» – за довершений танцювальний і декламаторський таланти;
«Веселики» – за незрівнянний пісенний та декламаторський таланти;
«Rainbow» – за екстраординарний пісенний талант;
«Lacky» – за винятковий та незвичайний музичний, танцювальний, спортивний таланти;
«Freunde» – за імпозантний та самобутній танцювальний, пісенний таланти.

В дитинстві відкриваєш материк,
котрий назветься потім — Батьківщина.
Л. Костенко
Патріотизм – це любов до своєї Батьківщини. Ці почуття до рідної держави, українського народу потрібно виховувати ще змалку, щоб діти виростали свідомими гідними громадянами України. Вихованці та педагоги пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» 08 червня 2016 року відзначили  День патріота. З піднесеним настроєм усі прийшли до школи у вишиванках, демонструючи яскравий колорит національного орнаменту. 
  
Учнівський та педагогічний колективи взяли участь у Всеукраїнській патріотичній акції «FREE UKRAINE – 25». «Школа-Ліцей» №2 протягом восьми днів повинна була відзняти ролик з виконанням Гімну України. Проте, спершу учителі та старшокласники разом з меншими школярами вирішили організувати флешмоб  «Я – українець», продемонструвавши свою любов до рідної землі, народу, мови. Згодом усі вихованці йпедагоги пришкільного табору виконали національний Гімн й передали естафету іншим трьом навчальним закладам України.  
Гордимося тим, що мали велику честь взяти участь у цій патріотичній акції, тому що  пишаємося, що ми – українці. Діти – наше майбутнє, вони відстоюватимуть інтереси нашої країни та, насамперед, духовно збагачуватимуть її. Наставники «Усмішки» керуються основними пріоритетами у вихованні дітей – ціннісне ставлення особистості до держави, суспільства, мови, поваги до самого себе, сім’ї, звичаїв, традицій тощо.  Наше майбутнє у наших дітях!!!
А пісня — це душа. Зусіх потреб потреба.
Лишпісня в серці ширить межі неба. 
На крилахсонцесяйвоїйлиша. 
Чим глибшапісня, тимясніш душа.      
І. Драч

Вихованці пришкільного табору «Усмішка» багатогранні особистості з різними талантами, зокрема, і співочими.  Удосконалюють  вміння співати, вивчають табірні пісні та складають свої музичні композиції під час занять у гуртку «Домісолька». Особливістю гуртка є те, що діти не лише співають, а й енергійно пританцьовують при виконанні мажорних творів.
  

Гребенюк О.М.
бесплатно модули и шаблоны для dle
Ви не зареєстрованні.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноті або авторизуватися на сайті.