» » День третій - 01.06.2016

День третій - 01.06.2016

Категорія: Головна / Табір

«Барви літа»

Тріумфальне відкриття пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» відбулося 01 червня 2016 року. Це святкове дійство, до якого сумлінно готувалися усі загони та їх керівники. Учні переконані, що саме тепер стартують літні канікули  на повну силу. Школярі побували і на міському святі відкриття табірної зміни «Барви літа» у міському парку імені Т.Г. Шевченка.
Усі загони продемонстрували свої екстраординарність та креативність, ознайомивши всіх глядачів з назвами загонів, речівками, девізами,  піснями та танцювальними номери. Непередбачуваним та незабутнім був загін «Фіксики», експресивним та оригінальним – «Оба-на!», креативним та енергійним – «Невгамовні», дружнім та запальним – «Веселики», екстравагантним та винахідливим – «Веселі гноми», феєричним та екстраординарним –  «Rainbow», елегантним та ексцентричним –  «Lucky», імпозантним та витонченим «Freunde». Учасники цікаво й креативно представили  загони, застосувавши свої не лише артистичні, а й лінгвістичні вміння – знання англійської та німецької мов (загони «Lucky», «Rainbow», «Freunde»).

Діти захоплено підтримували один одного та щиро вболівали за інших учасників. Зала іскрилася від приязних посмішок та променистих поглядів маленьких оченят.
Сьогодні Рівненська обласна бібліотека презентувала інтерактивний захід про права дітей, своєрідну літню читальню. Учнів зацікавила ця тема, адже свої права хоче знати кожен, щоб уміти їх відстояти.

Весело та захопливо пройшла дискотека 01 червня 2016 року, приурочена відкриттю табірної зміни, принесла чимало задоволення та втіхи.  Активні, бадьорі, енергійні та запальні дітлахи продемонстрували неабиякі танцювальні вміння та «викинули» в залу  чималий заряд позитивної енергії. Найбільше всім сподобався танцювальний флеш-моб під час виконання пісні «Україна – це ти», який подарував дітям хороший настрій та незабутні враження.

Гребенюк О.М.