» » День четвертий - 02.06.2016

День четвертий - 02.06.2016

Категорія: Головна / Табір

«Цирк+Макарена»

Цирк «Веселун» розважав малечу пришкільного табору «Усмішка» 02 червня 2016 року.  Веселі клоуни подарували неймовірні незабутні емоції  учням НВК №2 «Школа-Ліцей». Яскравий гумор, костюми акторів,  трюки навченого песика, могутній пітон – усе це створило небувалу атмосферу в залі. Діти були не лише глядачами, а й безпосередньо учасниками дійства, від чого одержали надовго пам’ятні емоції та враження. Спритні веселуни не тільки зуміли втримати увагу малечі – вони добре потішили їх. Вихованці «Усмішки» проявили всю свою кмітливість та хороше почуття гумору.

Активно працюють при таборі гуртки: «Умілі ручки», «Юні художники» та «Домісолька». Тут учні демонструють різнобарв’я своїх талантів і захоплень. Школярами всі заняття до душі, адже вони реалізовують свої інтереси та творчі  сподівання.

Танець - це твій пульс, биття твого серця, твоє дихання. Це ритм твого життя.
Це вираз в часі і русі, у щасті, радості, смутку і заздрості.
Жак де Амбуаз

Один з найулюбленіших танцювальних конкурсів дітей та дорослих «Макарена» відбувся у пришкільному таборі «Усмішка» Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» 02 червня 2016 року. Вихованці  та педагоги демонстрували неабиякі танцювальну майстерність та неординарний  підхід у виконанні. Усі загони-учасники отримали відзнаки за свою філігранну, віртуозну, креативну, екстравагантну презентацію танцю. Це дійство подарувало всім відмінний настрій, енергію та запал на ввесь день. А на завершення свята учні отримали подарунок: танцювали до знемоги на стильній дискотеці.

Загони на славу постаралися й  здобули перемоги в таких номінаціях:
«Невгамовні» – за емоційність та самобутність виступу;
«Гноми» – за екстравагантність виступу;
«Оба-на!» – за яскравість та неповторність виступу;
«Фіксики» – за оригінальність та синхронність рухів під час танцю;
«Веселики» – за експресивність виступу;
«Rainbow» – за злагодженість виступу;
«Lucky» – за неординарність;
«Freunde» – за креативність.

Гребенюк О.М.