» » День сьомий - 07.06.2016
Інформація про статтю
  • Переглядів: 555

День сьомий - 07.06.2016

Категорія: Головна / Табір


«Україна вишивана»

Інтригуюча подорож у світ фантастики та пригод  разом із Черепашками-ніндзя під час перегляду однойменного фільму в кінопалаці «Україна» захопила вихованців пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» 07 червня 2016 року. Діти отримали чимало приємних, яскравих, незабутніх вражень, втіхи та задоволення. Кінофільм вразив усіх цікавим  сюжетом та оригінальністю фантастичних образів. Такі сеанси виховують співпереживання за долю Всесвіту, наше майбутнє, вміння розуміти та підтримувати неординарних та самобутніх особистостей, розвивають фантазію та творчість юних глядачів.
  
Дітлахи зарядилися позитивом та піднесеним настроєм для подальшого активного відпочинку в таборі.
Довгоочікуваний та символічний момент Дня –  «Парад вишиванок». Кожен загін мав можливість вийти на сцену під красиву українську пісню та, дефілюючи, презентувати елементи народного танцю та оригінальне вишите вбрання. Дівчатка заплели у волосся жовто-блакитні стрічечки й прикрасили голівки віночками, а дехто з хлопчиків мали справжні солом’яні брилі. Діти намагалися відтворити автентичність народного убору, тому що одяг інколи вказує, якими ми є, а іноді й вказує на нашу активну життєву позицію. Самобутня автентична вишивка та оздоба вбрання кожного учня та педагога підкреслювала індивідуальність та неповторність особистості.
Урочиста хода у вишиванках справила на дітей незабутнє враження. На обличчі у малечі сяяли іскристі посмішки, а патріотичний дух, який  панує у таборі, сьогодні набув найвищого піднесення.
  
Вихованці пришкільного табору, працюючи в гуртках, створили яскраві  оригінальні колажі «Україна вишивана». Діти виготовили мапи нашої держави і прикрасили їх патріотичними квітами жовто-блакитного кольору. Натхненні роботи школярів прикрасили стіни навчального закладу. Гуртківцям подобаються такі види занять, то того ж, вони виховують повагу до Батьківщини, активну громадянську позицію і співпереживання за долю нашого народу.
Гребенюк О.М.
бесплатно модули и шаблоны для dle
Ви не зареєстрованні.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноті або авторизуватися на сайті.