» » День другий - 31.05.2016
Інформація про статтю
  • Переглядів: 800

День другий - 31.05.2016

Категорія: Головна / Табір


«Відмінний настрій на весь день»

Зразковий приклад збадьоритися і отримати життєву наснагу — ранкова зарядка. Саме так розпочинається кожен день у вихованців пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей».
Зразковий приклад збадьоритися і отримати життєву наснагу — ранкова зарядка. Саме так розпочинається кожен день у вихованців пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей». Молодші школярі цілковито відтворюють усі рухи за старшокласниками й вихователями-спортсменами та намагаються не помилитися у послідовності виконання, але водночас і включати свої нововведення, які підкреслюють їхній піднесений настрій та готовність до активного, яскравого, незабутнього табірного дня.
   
Такі заняття не лише дарують бадьорість, енергію, запал, піднесення, а й надихають на корисні, ініціативні, творчі вчинки. Діти стають більш дієвими, зосередженими, а педагоги-наставники задоволені їх роботою. 

«Веселкова Україна»
Я не вигадую творчість, навпаки, вважаю її довершеною, 
потрібно лише відкрити її, видобути з природи. 
Вінсент Ван Гог

Уміло та талановито малювали на асфальті патріотичні витвори «Веселкова Україна» діти пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» 31 травня 2016 року. Кожен учасник конкурсу зумів продемонстрували власні художню вправність, оригінальний підхід у архітектоніці робіт, сприйняття прекрасного та довершеність поєднання кольорової гами. Фантазія школярів сягнула безмежних висот. Більшість діток, не зважаючи на привабливість чужих земель, хочуть побувати в різних куточках України, навчатися і жити в рідній державі. 
  
Загони конкурували між собою. Хто і в чому найкраще впорався із завданням? Усі, без винятку, старанно та сумлінно попрацювали. Під час роботи над мистецькими міні-шедеврами між учасниками панували креативність, енергійність, бадьорість та активність. 
На превеликий жаль, рясний дощ перервав натхненну творчість вихованців табору. Все дитяче малярство змили потоки води, і лише маленькі різнобарвні хвильки нагадували нам про те, що Україна веселкова.

Гребенюк О.М.
бесплатно модули и шаблоны для dle
Ви не зареєстрованні.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноті або авторизуватися на сайті.