» » День п'ятий - 03.06.2016
Інформація про статтю
  • Переглядів: 745

День п'ятий - 03.06.2016

Категорія: Головна / Табір


«Феєрія свята»

Діти пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» не уявляють свого життя без спорту. Щоденно між загонами проводяться цікаві захопливі змагання, а сьогодні наші вихованці із небувалим брали участь у веселих  змаганнях «Козацькі забави».
Забава була просто неймовірна.   Це потрібно  бачити з яким ентузіазмом виконували усі завдання та долали перешкоди вихованці «Усмішки». У цій  атмосфері  азарту і веселого сміху народжувались  нові сміливці та спритники, відчувався  дух  згуртованості, дружби, взаємопідтримки.
Спортивно-розважальне свято «Козацькі забави» 03 червня 2016 року вдалося  на славу.   Свято козачків та козачок подарувало   чимало цікавих та захопливих конкурсів на спритність, силу й рівновагу . 
  
Сенсацією дня стала зустріч з ілюзіоністом «У світі магії». Учні та педагоги були захоплені фокусами та вмінням створювати ілюзії майстра-чарівника. Діти пильно спостерігали за рухами фокусника, перевіряли інвентар і допомагали йому, проте жоден з присутніх не зміг розгадати як поставали перед нами всі дива. Актор циркового мистецтва за допомогою спеціальних приладів та особливої спритності рук, швидкості та точності рухів викликав у глядачів неймовірні  враження, сяйливі посмішки й незабутні спогади. Без сумніву, вихованці «Усмішки», побачивши фіґлі-міґлі штукаря, намагатимуться відтворити їх для своїх друзів та близьких, особливо сподобалося всім звільнення від багатьох важких ланцюгів. Ілюзорне видовище приковує погляд, зачаровує, надихає…
  
Сьогоднішній день був продуктивним та насиченим. Після ранкової зарядки діти брали участь у комунікативній грі «Flower of friendship», у якій вони розповідали про свої враження від перебуванні у таборі, описували коло власних інтересів та вподобань. Наступною родзинкою дня став похід до обласної бібліотеки, де мовні загони "Lucky”, "Freunde” та "Rainbow” відвідали відділ обслуговування іноземними мовами. Діти дізналися про склад фонду відділу, пограли в інтерактивні ігри, на мить уявили себе акторами лялькового театру і презентували міні-виставу «On a farm».  Завершальним етапом дитячих розваг стали рухливі ігри на свіжому повітрі.

Гребенюк О.М.
бесплатно модули и шаблоны для dle
Ви не зареєстрованні.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноті або авторизуватися на сайті.