НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » День перший - 30.05.2016
Інформація про статтю
  • Переглядів: 1 595

День перший - 30.05.2016

Категорія: Головна / Табір


«Відкриття табору»

Діти пришкільного  табору «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» активно готуються до відкриття табірної зміни, яке відбудеться  01  червня 2016 року. Школярство малює емблеми, плакати загонів, складає загонові пісні, готує художні номери, адже кожен хоче якнайкраще продемонструвати  артистизм, вміння поводитися на сцені, вокальні та танцювальні вміння та дружність свого колективу.
Канікули – це веселощі, відпочинок та райдужні дні, тому що прийшла найкраща пора для всіх школярів - літо!!! Учні з новими надіями та сподіваннями прийшли до школи, але не вчитися за партами й гризти граніт науки, а розважатися й розвиватися фізично й інтелектуально інакше, тому що це незабутній час ігор, забав, спілкування, свободи у виборі занять, поповнення, витрачених за навчальний рік, сил, відновлення здоров’я. Учні 1-6 класів Рівненського

НВК №2 «Школа-Ліцей» 30 травня 2016 року з нетерпінням чекали початку роботи пришкільного табору «Усмішка». У закладі запанували дитячий галас та сміх, а невгамовне школярство знайшло собі заняття до душі. Старшокласники беруть активну участь у роботі з молодшими школярами як волонтери, створюючи комфортні умови для розкриття творчого потенціалу дітей. У загоні кожен має можливість продемонструвати власні неординарність, індивідуальність,  креативність та хист. 
Вихователі провели для дітей бесіди «Правила перебування у таборі» та  інструктажі з техніки безпеки під час екскурсій, змагань  та  рухливих ігор. Вихованці спільно з волонтерами-наставниками вигадували назви загонів, речівки, загонові пісні, планували свято відкриття табору. Гамірлива весела метушня, наче у вулику, свідчить про те, що «Усмішка» розпочала свою кропітку роботу: дарувати радість і неймовірні враження дітлахам.

Гребенюк О.М.
Ви не зареєстрованні.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноті або авторизуватися на сайті.