» » Пришкільний табір "УСМІШКА" - 18.06

Пришкільний табір "УСМІШКА" - 18.06

Категорія: Головна / Табір

«День 13»

Сьогодні діти пришкільного табору «Усмішка» побували на Рівненському стадіоні «Авангард» і на своєму досвіді продемонстрували, що спорт потрібний кожному, особливо для малечі. Вихованці «Усмішки» долучилися до міського флеш-мобу «Ми – за здоровий спосіб життя». Вони виконували фізичні вправи та отримували від цього велике задоволення. Десять школярів брали участь в Олімпійських іграх, презентували себе в багатьох спортивних конкурсах, а всі інші вболівали та підтримували своїх друзів.
Отже, діти підтвердили відомий вислів Л.Вовенарга: «Щоб зберегти бадьорість духу, потрібно підтримувати бадьорість тіла».

Сафонова Катерина, учениця 10-Б класу, волонтер загону «Фіксики»

Найфеєричнішим дійством пришкільного табору «Усмішка» Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» стало закриття табірної зміни. Діти всіх загонів, ретельно підготувавшись, продемонстрували свої найкращі художні виступи. Учасники намагалися передати всю енергію та запал публіці, тобто один одному. Неординарні, креативні, імпозантні постановки запам’ятаються всім надовго.   Найбільше вразило глядачів виконання пісні Тіни Кароль «Україна – це ти» загоном «Дружба», усіх захопило патріотичне піднесення за замилування красою української пісні, окрім того, маленькі зірочки були одягнені в національні костюми, що надавало особливого стилістичного колориту та довершеності сценічним образам. Яскраві посмішки прикрашали маленькі обличчя, а в очах помітні були нотки суму, тому що завершується їхнє незабутнє, насичене та змістовне перебування в таборі. Однак, літо продовжується, канікули в розпалі  – попереду ще багато забав.
 «Усмішка» хай завжди сяє і турботи всі долає!

Гребенюк О.М., педагог-організатор