» » Як у НВК №2 «Школа-Ліцей» «флеш-мобили»

Як у НВК №2 «Школа-Ліцей» «флеш-мобили»

Категорія: Головна / Акції / Учнівське самоврядування

«День Соборності України»

Як у НВК № 2 «Школа-Ліцей» у День Соборності України «флеш-мобили»
22 січня 2015 року – особлива дата, яка  залишиться в пам’яті для всіх школярів Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей», не лише як День Соборності України, а як день історичної пам’яті, урок єднання та боротьби за свободу нашої держави. Учнівський комітет з винятковими відповідальністю та завзяттям організував флеш-моб, приурочений національному святу, «Україна – єдина і неподільна». Ініціативна група шкільного самоврядування вирішила провести його у холі на І поверсі, щоб якомога більше ліцеїстів змогли побачити та долучитися до загальношкільної акції. Обов’язковими атрибутами заходу були зображення гербів областей України на жовто-блакитних аркушах, жовто-блакитні стрічки-браслети на руках учасників та вишиванки. Школярі намагалися привернути увагу дітей та молоді до подвигів відважних героїв, які ведуть боротьбу на сході, усвідомити сміливість, фізичну, духовну міць наших героїчних предків, нерозривну єдність людини з рідною землею. Діти, згуртувавшись, створили живу жовто-блакитну літеру «У», як умовний символ назви нашої держави, яка була уособленням патріотичних почуттів та любові до Батьківщини.

Учасники флеш-мобу з гідністю та запалом вигукували гасла не тільки під час акції, а й по її завершенні, оскільки мобери бігали по коридорах закладу на всіх перервах:
– Слава Україні!
– Героям Слава!
– Україна – понад усе!
–  Пам’ятай чужинець – тут господар українець!
–  Народ мій є (В.Симоненко)!
– Народ мій завжди буде (В.Симоненко)!
–  Ніхто не перекреслить мій народ (В.Симоненко)!
–  Україно, ти моя молитва (В.Симоненко)!
–  Ти моя розпука вікова (В.Симоненко)!
–  Громотить над світом люта битва (В.Симоненко)!
–  За твоє життя, твої права (В.Симоненко)!
– Україна – єдина і неподільна!

Ця акція є невеличким вкладом усіх учнів школи у збереження єдності та неподільності України.

Педагог-організатор
Гребенюк О.М.