» » Святкування Нового року

Святкування Нового року

Категорія: Головна / Дозвілля / Учнівське самоврядування

Новий рік «В аеропорту»

Цікавим та екстравагантним було святкування Нового року для учнів 5-11 класів Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей». Учнівське самоврядування організувало захопливі новорічні дійства біля ялинки та міні-дискотеки.  Цьогоріч  Новий рік ліцеїсти святкували «В аеропорту», тут були: стюардеса, адміністратор аеропорту, відомий продюсер, знаменитий режисер, циганка Аза…, але одним з найбільш кумедних героїв став Дзідзьо. Однак, головними учасниками видовища, безперечно, були Дід Мороз та Снігуронька. Найбільше позитивних емоцій викликали непередбачувані конкурси з подарунками-сюрпризами переможцям. А гіперактивними учасниками конкурсів, які продемонстрували свої акторську майстерність та вміння танцювати й співати, стали учні 5-6 класів, проте і старшокласники охоче брали участь – і отримували солодкі призи, зокрема: 7-8 класи засвідчили свою кмітливість у складанні слів з літер і з особливим ентузіазмом велася боротьба між командами, 9-11 – здивували всіх вишуканими танцями.

Учнівський комітет щиросердно вітає всіх з Новим роком!
Ми вітаєм з Новим роком!
У рік Кози, великим скоком
Ми крокуєм у майбутнє,
Хай воно в нас буде путнє.
Рік Вівці нехай приходить
Українське поле родить,