НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Посвята в 5-класники

Посвята в 5-класники

Категорія: Головна / Навчання

«Тепер ми дорослі!!!»

Яскравим та незабутнім моментом у нелегкому шкільному житті учнів 5 класів стала незвичайна подія 22 жовтня 2014 року, яку вони зберігатимуть в пам’яті як символ дружби та взаємодопомоги. У Рівненському НВК № 2 «Школа-Ліцей»  відбулася Посвята в п’ятикласники. Щоб носити почесне звання п’ятикласника учні пройшли деякі випробування, і довели, що вони гідні цього звання. Кожний клас продемонстрував свої таланти, показав згуртованість, дружні відносини та щире вболівання за свою команду. Учнівський комітет підготував такі конкурси для школярів: «Знайомтесь! Ми – п’ятикласники!», «Креативність класу», «іспит»  на кмітливість для капітанів  команд – конкурс «Ерудит». 5-класники представили свої команди: 5-А – «Дружба», 5-Б – «Ми –  друзі!», 5-В – «Драйв», 5-Г – «Сонячні смайлики». Конкурси  засвідчили, що всі класи, без винятку, надзвичайно активні, творчі, енергійні, незрівнянні, неординарні та багатогранні. Старшокласники, а саме – актив учнівського самоврядування, охоче долучилися до організації та підготовки свята своїм молодшим друзям і вітали їх ексклюзивними художніми номерами.
Однак, щоб зарахувати у шкільну родину, учні склали урочисту присягу п’ятикласника, яку проголосила голова учнівського самоврядування Петрук Єлизавета.