» » Започатковано цікаву традицію

Започатковано цікаву традицію

Категорія: Головна / Дозвілля / Конкурси

«Сomedy school»

Життя і, справді, багатогранне, незбагненне та несподіване… Чи не так?

Десяти- та одинадцятикласники Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» так сумлінно готувалися до традиційного ХХ, заходу, який мав би бути ювілейним, «Хелоувіну», але вирішили організувати та провести цьогоріч «Сomedyschool», що, на їхню думку, більш розкриває повноту втілення їхніх авторських задумів.

Узвичаєним щорічним жовтнево-листопадовим дійством у нашій школі вже чимало років було «Хелоувін», однак учнівський комітет вирішив розпочати нову не менш цікаву традицію, а саме – «Сomedy school».

Життя наше, безперечно, смугасте. Воно складається як з білих, несамовито яскравих кольорів, так і з чорних смуг та темних відтінків.

Кінець листопада 2014 року закарбується в пам’яті, тому що для всієї школи настала біла смуга, бо це особливий момент, якого з нетерпінням чекали учні 10-11 класів, щоб влучно та дотепно пожартувати зі своїх учителів та шкільної адміністрації… І їм за це ще й високі бали поставило високоповажне журі.

Старшокласники з винятковою старанністю демонстрували свої екстраординарні жарти-інсценізації, енергійні, захоплюючі, нестримні, креативні таланти, відтворили учительський світ очима учнів, зокрема, з’ясували: «Хто у школі господар?».

У цьогорічній «Сomedy school» брали участь супер оригінальні, неповторно ексцентричні та нереально екстравагантні класні команди: 10-А «БББ», 10-Б «Янголятка», 10-В «Кримінальні пси», 11-А «Останній А», 11-Б «Non-stop», 11-В «Маленька принцеска».

А сумлінно, ретельно та справедливо оцінювали всіх учасників нашогошкільного видовища метри гумору та жартів, вельмишановне, обране самими учнями, учительське журі.

Усі командибеззаперечно заслужили грамоти у різних номінаціях, таких, як: «Акторська майстерність», «Найкращий художній номер» тощо. Однак, дві команди набрали однакову кількість балів і виправдано здобули перемогу, розділивши перше місце.

Вітаємо переможців – команду учнів 10-Б класу «Янголята» та команду 11-А класу «Останній А». Ґречно дякуємо всім класним керівникам, які співпереживали разом зі своїми класами, допомагали їм в організації та проведенні цього захопливого шкільного дійства.