НВК №2 "Школа-Ліцей" » Головна » Феєрична осінь - 2018

Феєрична осінь - 2018

Категорія: Головна / Конкурси

Осінь – прекрасна пора року, яка багата на різнобарв’я. Вона зачаровує своєю красою, тому саме восени в Рівненському НВК № 2 учнівським парламентом організовується традиційний конкурс-виставка ікебан та дарів природи під назвою "Феєрична осінь" (08-09.10.2015 р.). Учні мали змогу презентувати свої вироби із природніх матеріалів. Виставка і справді була вражаючою! Діти уміло створювали різні композиції, демонструючи ними всю навколишню красу, яку ми, на жаль, не завжди помічаємо. Особливою неповторністю зачаровували «маленькі шедеври», у яких були використані калина, верба, чорнобривці, колосся – національні символи України. Кожна учнівська робота вирізнялася неординарним підходом, повнотою втілення творчого задуму, майстерністю виконання та довершеною гармонійністю образу. Усі 1-4 класи взяли активну участь у конкурсі-виставці й ретельно подбали про естетичне оформлення композицій. Найбільшу увагу привернули патріотичні вироби, зокрема, державні символи – тризуб, жовто-блакитні прапори.
Свої вміння й творчість проявили також батьки вихованців. Вони допомагали створювати незрівнянні ікебани, давали своїм дітям слушні поради.
Учениця 2-Г класу Аня Мазуревич  розповіла:
– Моя композиція має назву «Золота осінь». Я робила її з квітів, гарбуза, ягід і різних листочків, а тітка допомагала вирізати гарбуза.
Учні нашої школи вкотре доводять, що прекрасні, незвичайні, оригінальні витвори можна зробити із найпростіших матеріалів, даних нам пиродою.
Журі (учні 9-11 класів – голови комісій та актив учнівського самоврядування) обрало переможців аж у 36 номінаціях, як-от: «Мистецький шедевр», «Екстраординарність», «Креативність», «Патріотичний витвір», «Ексклюзивність», «Гармонійність», «Винахідливість», «Естетичність», «Декоративна інновація» тощо.