«Спалах Різдвяної зірки»

«Фестиваль вуличних вертепів»

Захопливим та самобутнім був виступ колективу «Спалах Різдвяної зірки» (Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» на  традиційному загальноміському фестивалі вуличних вертепів і вуличних музик «Нова радість стала», який проходив 19 січня біля новорічної ялинки.

«Гімн, прапор і герб...»

Категорія: Головна / Шкільні центри

«На сторожі єдиної України»

Учнівське самоврядування Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» організувало загальношкільний арт-моб «Гімн, прапор і герб – на сторожі єдиної України», приурочений 150-ій річниці від дня першого публічного виконання Гімну України та 200-річчя від дня народження автора музики Михайла Вербицького.

• Переглядів: 1 204

Клуб молодих вчителів «Пізнайко»

«Клуб молодих вчителів»

У Рівненському НВК № 2 «Школа-Ліцей» 25 вересня 2014 року відбулися урочистості з нагоди посвяти молодих педагогів м.Рівного та відкритого засідання клубу молодих вчителів м. Рівного «Пізнайко».

• Переглядів: 1 596

Військово-патріотичний

Категорія: Дозвілля / Шкільні центри / Військово-патріотичний

Провідним напрямком виховання у навчальному закладі є національно-патріотичне. З цією метою проходять заходи, що дають можливість підростаючому поколінню свідомо зайняти свою власну позицію.

Замітки до статті: Екологія Екологічні проекти

• Переглядів: 1 456

Науково-технічний центр

Категорія: Дозвілля / Шкільні центри / Науково-технічний центр

У Школі-Ліцеї кожен може вибрати собі справу до душі. Будучи учасниками інформативно-технічного центру, діти мають можливість реалізувати свої задуми у своїх доробках, позмагатися ерудицією з суперниками та охоче розповісти усе у шкільній газеті.

Замітки до статті: Шкільні центри