» » Клуб молодих вчителів «Пізнайко»
  • Переглядів: 1 204

Клуб молодих вчителів «Пізнайко»

Категорія: Головна / Шкільні центри

«Клуб молодих вчителів»

У Рівненському НВК № 2 «Школа-Ліцей» 25 вересня 2014 року відбулися урочистості з нагоди посвяти молодих педагогів м.Рівного та відкритого засідання клубу молодих вчителів м. Рівного «Пізнайко». Молодих освітян вітали: заступник начальника управління освіти – Сичик Катерина Іванівна, голова профспілки – Засєкіна Зіновія Ярославівна, завідувач КУ «Рівненський міський методичний кабінет» - Жовтан  Мирослава Анатоліївна.

Учні НВК № 2 сердечно приймали гостей, вразили своєю щирістю, відвертістю та гостинністю, діти висловили незрівнянні побажання, зворушили до сліз, показали свої таланти, але найбільше захоплень викликала учениця 2 класу, яка малювала картину піском. На засіданні клубу «Пізнайко» учителі були залучені до нестандартних форм роботи, а саме: оригінальне «Знайомство», вирішення педагогічної проблеми «Драбина взаємодопомоги», створювали портрети  ідеального  та негативного педагога тощо. Усі молоді спеціалісти отримали подарунки – «Заповіді вчителя» та яблуко – символічний атрибут клубу.