» » Шкільний фотоконкурс "Я це люблю"
  • Переглядів: 3 526

Шкільний фотоконкурс "Я це люблю"

Категорія: Головна / Дозвілля / Конкурси

Шкільний фотоконкурс «Я це люблю»

В нашому житті трапляється дуже багато цікавих моментів про які важко розказати та описати. Але якщо у вас є фотоапарат... Краще один раз побачити ніж від багатьох почути. У нашому закладі проходить традиційний фотоконкур. Всі учасники можуть подати свої фотошедеври.

Про конкурс:

КОНКУРСНА ТЕМАТИКА:
  • ВІЛЬНА ТЕМА
  • ФОТОЖУРНАЛІСТИКА (ч/б, колір)
Конкурс триває з 1 квітня 2014 року
  • Кожен учасник може подати не більше п’яти робіт. До участі в конкурсі допускаються подані віддруковані роботи формату А4
  • До фотографій додавати запис на CD в форматі jpeg (не стиснутий) для каталогу.
  • На звороті своєї фотографії автор вказує назву роботи, своє прізвище, ім’я, клас.
  • Відповідальність за додержання авторських прав несе учасник конкурсу.
  • Конкурсний відбір проводить комісія у складі представників адміністрації, учнівського парламенту закладу.
  • Конкурсні фотографії будуть розміщуватись на офіційному сайті Школи–Ліцею school2.rv.ua  для вільного голосування
  • Переможці будуть визначені за кожною конкурсною тематикою у підсумку інтернет-голосування, а також за рішенням журі.
    Переможців конкурсу буде нагороджено на шкільному святі «Сузір’я талантів» в квітні 2014 року.
    РОБОТИ ПОДАВАТИ ІНДИВІДУАЛЬНО В КАБІНЕТ директора.
Роботи на конкурс приймаються включно до - 30 квітня

РОБОТИ КОНКУРСАНТІВ