» » » Шкільний фотоконкурс "Чарівна мить"
  • Переглядів: 1 987

Шкільний фотоконкурс "Чарівна мить"

Категорія: Дозвілля / Конкурси

Усе наше життя сповнене чарівними моментами, які можна передати за допомогою фотографії. В закладі було проведено цікаквий фотоконкурс, у якому брали участь молоді фотоаматори.
    Кожен учасник мав можливість подати роботу до 15 квітня 2012 в кабінет директора.

Про конкурс:

КОНКУРСНА ТЕМАТИКА:
  • ВІЛЬНА ТЕМА
  • ФОТОЖУРНАЛІСТИКА: (ч/б, колір): (як приклад: життя моєї школи, мої вчителі, моя подруга/друг чи мрія...)
УМОВИ КОНКУРСУ:
    Конкурс триває з 15 лютого до 15 квітня 2012 року включно.
Кожен учасник може подати не більше чотирьох робіт. До участі в конкурсі допускаються подані віддруковані роботи формату А4. До фотографій додавати запис на CD в форматі jpeg (не стиснутий) для каталогу.
На звороті своєї фотографії автор вказує назву роботи, своє прізвище, ім’я, клас.
Відповідальність за додержання авторських прав несе учасник конкурсу.
Конкурсний відбір проводить комісія у складі представників адміністрації, учнівського парламенту закладу, батьківського комітету.
Конкурсні фотографії будуть розміщуватись на офіційному сайті Школи – Ліцею school2.rv.ua  для вільного голосування
Переможці будуть визначені за кожною конкурсною тематикою у підсумку інтернет-голосування, а також за рішенням журі.
Рішення комісії щодо переможців конкурсу не може бути оскаржене.
    Переможців конкурсу буде нагороджено на шкільному святі «Сузір’я талантів» в квітні 2012 року.

РОБОТИ ПОДАВАТИ ІНДИВІДУЛЬНО В КАБІНЕТ ДИРЕКТОРА.

ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНО

У шкільному фотоконкурсі "Чарівна мить" переможцями визнано:
1 місце - Грищенко Дарина (9-А клас);
2 місце - Балясніков Павло (7-Б), Дубчак Денис (9-А);
3 місце - Дарчик Настя (6-А).

Дякуємо всім за участь і визнання. Чекаємо наступних конкурсів та вашої активності. До зутрічі!

Пропозиції до статті: Конкурс